News

Česká para hokejová reprezentace mezi elitou v Kanadě

Vůbec poprvé si zahraje česká para hokejová reprezentace na prestižním turnaji v Kanadě. Hráči i realizační tým dnes odletěli na týdenní Canadian Tire Para Hockey Cup 2019. Elitní turnaj s dvanáctiletou tradicí přivítá celky USA, Ruska, domácí Kanady a vůbec poprvé také českou para hokejovou reprezentaci.

Read more »

Slovensko slaví historický postup do elitní para hokejové skupiny

Mistrovství světa v para hokeji v Berlíně světové skupiny B zná postupující mezi para hokejovou špičku! Kromě týmu Ruska, který potvrdil na šampionátu v Německu roli favorita, slaví historický postup mezi elitní světovou špičku vůbec poprvé také tým Slovenska! Tyto dva týmy se tak nově přidají k nejlepším para hokejistům planety.

Read more »

Berlín hostí MS v para hokeji skupiny B

Celkem šest týmů světové skupiny B bojuje v Berlíně o postup mezi elitní para hokejovou špičku. Mistrovství světa probíhá v Německu od 17. do 22. listopadu. Kromě týmu Slovenska, Polska, Velké Británie a celku domácího Německa, budou na ledě k vidění také ostře sledované reprezentace Ruska, které se vrátilo po dopingové stopce a Číny.

Read more »

Diskuse para hokejistů na festivalu zaujala

Kdo všechno může hrát para hokej, jak moc těžký je trénink para hokejistů i poděkování za zážitky z mistrovství v Ostravě. To vše zaznělo na diskusi para hokejistů v rámci festivalu Život bez bariér, který se uskutečnil na ostravské Černé louce. Za para hokejovou reprezentaci se besedy zúčastnil útočník David Palát a také trenér Jiří Bříza.

Read more »
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Support czech
para hockey

Even small contribution will help para hockey players fulfill their dreams.