Dění z paralympiády: živě, akčně, vtipně! Sledujte naše sociální sítě!

Čeští para hokejisté už jsou v dějišti XIII. Zimních paralympijských her Peking 2022. A jaké je čekalo přivítání? Zajímá vás, jak si krátí para hokejisté své chvilky před prvními tréninky? Co vše ví hráči o Číně? A jak situaci ještě před odletem zhodnotil za celý tým kapitán Pavel Kubeš? Sledujte sociální sítě Českého para hokeje a budete vždy vše vědět jako první! Na našem Youtubu, Instagramu, Facebooku i TikToku na vás číhá zábava, kvízy, můžete posílat vzkazy do kabiny. A tady je malá ochutnávka!

YouTube – všechna videa pěkně na jednom místě

Už 5. března čeká naše para hokejisty první zápas na paralympiádě, a to proti Itálií. Co by to byl za zápas bez hymny. Kdo tu naši českou zpívá nejhlasitěji a kdo naopak nejfalešněji? To vám na sebe naši hráči v klidu prásknou. V rámci paralympijského kvízu nám kluci prozradili i to, jaká čínská jídla mají nejraději, zda umějí používat hůlky a Filip Veselý dokonce přiznal, že má obě nohy… čínské. Protože kdo nemá alespoň jeden výrobek „made in China“, jako by nebyl. Tak mrkněte na naše kvízy a bavte se společně s českým para hokejovým týmem.

Instagram – stories teď hned!

Nejrychlejší způsob, jak se spojit s českou para hokejovou reprezentací! Mrkněte do kabiny, na led i do ložnicí našich borců v Pekingu. Sledujte @parahockey.cz na Instagramu a budete mít ty nejrychlejší informace přímo z místa dění!

Facebook – fotky z každého na jedno kliknutí

Věděli jste, že maskotem olympiády v Pekingu byla sice panda Bing Dwen Dwen, tedy dítě ledu, ale paralympiáda má jiného maskota? Jakého? Koukněte na náš FB a zjistíte to z kompletní fotogalerie. Nejvíce fotek, nejvíce zážitků, nejlepší spojení pro každého para hokejového fanouška.
Po každém zápase českých para hokejistů se díky sociálním sítím spojíme také s veteránem českého národního týmu Vikingem Mírou Hrbkem, který pro nás bude komentovat každé utkání v krátkém, vtipném a břitkém postřehu „Na nože s Mírou Hrbkem“.

Maskotem paralympiády v Číně je lampiónové dítě Shuey Rhon Rhon

TikTok – hlavně zábava a para pohoda

Je už těch informací trochu moc? Naskenujte kód a připojte se k nám naprosto pohodlně. Hravá videa, skvělá hudba. Od odletu, po první odpíchnutí na ledě, dojmy z šatny. TikTok neztrácí čas ani tempo turnaje. Paralympiádu vám na našem TikToku přineseme v odlehčené podobně, která nadchne všechny fanoušky. 

Připojte se k nám a fanděte českým para hokejistům na Zimních paralympijských hrách Peking 2022!

Text: Zuzana Glacová

Sdílejte