Euforie! Nadšení! Skvělá atmosféra první den MS v para hokeji!

7224!!!

Neuvěřitelné číslo. Právě tolik fanoušků přišlo na nejvytíženější zápas prvního dne MS v para hokeji Ostrava 2019. „Přes sedm tisíc lidí hned první den? To byl neuvěřitelný pohled na zaplněné tribuny a věřím, že si všichni – hráči i fanoušci tuto atmosféru užili,“ řekl předseda organizačního výboru MS v para hokeji Ostrava 2019 Jiří Šindler. „Musím ocenit také skvělou práci celého organizačního týmu a doufám, že lidé budou chtít para hokej vidět opakovaně. Protože tihle para hokejisté jsou nejlepší na světě a rozhodně si skvělou diváckou kulisu zaslouží,“ dodal Jiří Šindler.

Kromě čtyř zápasů dnes návštěvníky Ostravar Arény čekala také skvělá fanzóna nebo ceremoniál – oficiální zahájení Mistrovství světa v para hokeji 2019.

Video z prvního hracího dne si už teď můžete prohlédnout na našem webu i YouTube kanálu. A nezapomeňte sdílet své fotografie z MS i na sociálních sítích #paraostrava2019.

Více fotografii najdete také ve fotogalerii. Nedělní hrací den začíná už v 9:30 zápasem Japonsko X Itálie. Česká para hokejová reprezentace se utká od 20:00 s výběrem Švédska.

[vcex_image_grid post_gallery=“true“ posts_per_page=“8″ lightbox_caption=“false“ img_width=“177″ img_height=“118″]

Sdílejte

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Podpořte český
para hokej

I malá suma pomůže českým para hokejistům splnit si své sny.

SPONZOŘI KEMPŮ