Extraligový Třinec přivítal bouřlivě para hokejisty

Do ohnivé atmosféry třinecké Werk Areny se vrhli při nedělním extraligovém utkání čeští para hokejoví reprezentanti. Brankář Martin Kudela a hráči Zdeněk Hábl s Davidem Palátem předvedli na extraligovém ledě, že para hokej je tvrdý a rychlý sport, který dokáže být divácky hodně atraktivní. Akci s názvem Para hokej zve na mistrovství světa podpořila přímo v aréně také primátorka Třince Věra Palkovská. „My v Třinci máme hokejové srdce a chceme ukázat, že sport nás baví a umíme fandit. Proto bych chtěla pozvat všechny fanoušky i na mistrovství světa, které bude v Ostravě,” řekla primátorka během utkání. „Klub Ocelářů Třinec nám poskytl skvělé zázemí a jsme rádi, že můžeme takto oslovit i místní fanoušky. Hodně lidí para hokej nikdy nevidělo na vlastní oči. Teď se ale přesvědčili, že je to skvělý a atraktivní sport a během mistrovství světa se v Ostravě představí absolutní světová špička. Bude se rozhodně na co dívat a komu fandit,” doplnil Jiří Šindler, předseda organizačního týmu Mistrovství světa v para hokeji Ostrava 2019.

Para hokejoví reprezentanti se z Třince přesunuli na led extraligové Olomouce. Tamní klub připravil hráčům neméně bouřlivou a skvělou atmosféru.

Další zastávkou české para hokejové reprezentace bude Ostravar Aréna. Tam se v rámci akce Para hokej zve na mistrovství světa předvedou hráči už dvaadvacátého února.

Sdílejte

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Podpořte český
para hokej

I malá suma pomůže českým para hokejistům splnit si své sny.

SPONZOŘI KEMPŮ