Poděkování za podporu para hokeje v Česku

Oficiální poděkování předsedy organizačního výboru MS v para hokeji Ostrava 2019

 

Vážení fanoušci para hokeje,

velice mě těší neuvěřitelný zájem o para hokej, který ještě nedávno byl jako sport handicapovaných podceňován a nikdo ho nebral příliš vážně. To, co se stalo v týdnu od 27. 4. do 4. 5. nikdo z nás, organizátorů nečekal a bezesporu se jedná o historický okamžik jak samotného para hokeje, tak sportu handicapovaných v Česku.

Mistrovství světa v para hokeji Ostrava 2019 bylo největší propagací tohoto sportu a věřím, že přispěje k jeho celkovému
rozvoji.

Píšete nám a ptáte se, jak byste mohli ještě přispět para hokejistům. Proto jsme se rozhodli založit mimo jiné i transparentní účet, abyste mohli i nadále přispívat prostředky, které budou použity na dlouhodobý rozvoj para hokeje u nás.

Tyto finance, včetně vstupného z MS, budou směřovány nejen na nákup potřebného vybavení (sáně, hokejky, výstroj apod.) začínajícím para hokejistům a dětem, jejichž potenciál je reprezentovat naši zemi. Co je důležité, peníze poputují také na nábor nových talentů a jejich přípravu. Jedná se o dlouhodobý proces, který konečně má v Česku díky vydařenému mistrovství jasný začátek. Dali jste jiskru naděje mladým handicapovaným a ukázali, že mohou žít plnohodnotně, mohou sportovat, mohou reprezentovat svou vlast a být hrdí na své výkony. Nechceme, aby nedávné mistrovství bylo jen vzpomínkou a kapkou v moři. Chceme, aby to byl jasný a důrazný začátek. Para sportovci si také zaslouží podporu, zázemí a obdiv!!!

Děkujeme Vám za to, že jste začali s námi plnit sny a hlavně je možné je díky finanční a fanouškovské podpoře začít realizovat!

Reprezentační výběr i para hokejové kluby nutně potřebují nové sportovce a kvalitní podmínky, aby stačili světové elitě, která je v tomto ohledu již řadu let před námi. V zahraničí se i handicapovaní sportovci mají možnost rozvíjet v naprosto odlišném prostředí.

My už nyní pracujeme na konceptu rozvojových kempů pro děti s postižením a po velkém úspěchu Mistrovství světa v para hokeji Ostrava 2019 plánujeme, jak na tuto akci navázat v nejbližších měsících a letech.

O všech našich aktivitách Vás budeme rádi informovat.

Pokud budete dál chtít přispívat na rozvoj para hokeje v ČR, zřídili jsme dnešním dnem transparentní účet.

Transparentní účet pro rozvoj para hokeje v ČR: 2744520198/5500 

 

Jiří Šindler – předseda organizačního výboru MS v para hokeji Ostrava 2019

Video zdroj: Toyota ČR

Sdílejte

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Podpořte český
para hokej

I malá suma pomůže českým para hokejistům splnit si své sny.

SPONZOŘI KEMPŮ