Předprodej vstupenek spuštěn!

Naplníme halu!

S tímto cílem jsme spustili oficiální předprodej vstupenek na Mistrovství světa v para hokeji Ostrava 2019. Vstupenky jsou k zakoupení na síti https://www.smsticket.cz/vstupenky/16253-mistrovstvi-sveta-para-hokej. Lístky najdete v linku také na hlavní stránce našeho webu.

Základní jednodenní vstupné začíná na 50kč. Můžete si vybrat ale i variantu až do 500kč. Jedná se o dobrovolné vstupné. Z něj pak pořídíme para hokejovým sportovcům potřebné vybavení (saně, hokejky, posilovací stroje), aby mohli rozvíjet sebe i tento atraktivní paralympijský sport. A přispět tak můžete na skvělou věc i Vy! Tihle sportovci si zaslouží!

Věříme, že nejen českou repre, ale i týmy Itálie, Švédska, Norska, Japonska, Korey, Kanady a USA příjdou podpořit fanoušci z celého světa. Buďte u toho i VY!

Mistrovství světa, to je nejen ten nejlepší para hokej – špičkový turnaj, ale také týden skvělé show a zábavy v naší fanzóně. Neváhejte a kupujte lístky na každý den!

Do světa teď pouštíme i spot, který společně s českou para hokejovou reprezentací natočili filmaři z Copterfilm a herec a zpěvák Bořek Slezáček.

Nezapomeňte sledovat naše sociální sítě @paraostrava2019 !!! Věříme, že #naplnimehalu !!!

Foto/text: Zuzana Glacová

Sdílejte

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Podpořte český
para hokej

I malá suma pomůže českým para hokejistům splnit si své sny.