Češi vstoupili do turnaje v Kanadě prohrou

Prohra s Kanadou
První třetina přitom dávala naděje na slušný výsledek s domácím týmem Kanady. A velkou měrou se na tom podílel hlavně gólman české para hokejové reprezentace Michal Vápenka. Ten si zapsal celkem 28 úspěšných zákroků. Vychytal i pět střel v první třetině, ve kterých jeli na Vápenku totálně osamocení kanadští útočníci.

Neprůstřelnost našeho brankáře ukončil až v sedmé minutě druhé třetiny Greg Westlake při kanadské přesilovce. A dalšími pěti góly ve třetí třetině domácí potvrdili roli favorita tohoto zápasu. První utkání tak skončilo i přes neskutečné zákroky českého gólmana jednoznačným výsledkem 6:0.

Reakci kouče Jiřího Břízy přineseme již brzy!

Více informací z turnaje Canadian Tire Para Hockey Cup 2019 najdete na stránkách hockeycanada.ca.

Fanděte české para hokejové reprezentaci i dnes! Tentokrát se Česká republika utká s týmem Spojených států amerických. Od 16:15 můžete sledovat online stream tohoto duelu.