Aktuality

Para repre trénuje online

Puk nahradil míček, led koberec. Na zimní stadion sice pořád česká para hokejová reprezentace nemůže. Díky novému vybavení, které dostal každý hráč reprezentace, probíhají alespoň

Číst více »
Nejlepší para hokejové momenty

Nejlepší para hokejové momenty roku 2019

Minulý rok byl pro para hokej přelomový. Fantastické mistrovství světa odstartovalo neskutečnou podporu fanoušků a nejen čeští para hokejisté si užili jedny z nejlepších momentů v životě. Ohlédněme se zpět na ty nejzásadnější okamžiky para hokeje v roce 2019.

Číst více »
Česká para hokejová repre

Česká para hokejová reprezentace opět na místě činu

Po více než půl roce od nezapomenutelného MS v para hokeji Ostrava 2019 se česká para hokejová reprezentace vrátila do Ostravar Arény. Tentokrát ale v úplně jiné roli. Jako fanoušci sledovali zápas Česko – Německo v rámci Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji juniorů do 20let.

Číst více »
Prohra s Kanadou

Češi vstoupili do turnaje v Kanadě prohrou

První třetina přitom dávala naděje na slušný výsledek s domácím týmem Kanady. A velkou měrou se na tom podílel hlavně gólman české para hokejové reprezentace Michal Vápenka. Ten si zapsal celkem 28 úspěšných zákroků. Vychytal i pět střel v první třetině, ve kterých jeli na Vápenku totálně osamocení kanadští útočníci.

Číst více »
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Podpořte český
para hokej

I malá suma pomůže českým para hokejistům splnit si své sny.