Aktuality

Nejlepší para hokejové momenty

Nejlepší para hokejové momenty roku 2019

Minulý rok byl pro para hokej přelomový. Fantastické mistrovství světa odstartovalo neskutečnou podporu fanoušků a nejen čeští para hokejisté si užili jedny z nejlepších momentů v životě. Ohlédněme se zpět na ty nejzásadnější okamžiky para hokeje v roce 2019.

Číst více »
Česká para hokejová repre

Česká para hokejová reprezentace opět na místě činu

Po více než půl roce od nezapomenutelného MS v para hokeji Ostrava 2019 se česká para hokejová reprezentace vrátila do Ostravar Arény. Tentokrát ale v úplně jiné roli. Jako fanoušci sledovali zápas Česko – Německo v rámci Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji juniorů do 20let.

Číst více »
Prohra s Kanadou

Češi vstoupili do turnaje v Kanadě prohrou

První třetina přitom dávala naděje na slušný výsledek s domácím týmem Kanady. A velkou měrou se na tom podílel hlavně gólman české para hokejové reprezentace Michal Vápenka. Ten si zapsal celkem 28 úspěšných zákroků. Vychytal i pět střel v první třetině, ve kterých jeli na Vápenku totálně osamocení kanadští útočníci.

Číst více »

Česká para hokejová reprezentace mezi elitou v Kanadě

Vůbec poprvé si zahraje česká para hokejová reprezentace na prestižním turnaji v Kanadě. Hráči i realizační tým dnes odletěli na týdenní Canadian Tire Para Hockey Cup 2019. Elitní turnaj s dvanáctiletou tradicí přivítá celky USA, Ruska, domácí Kanady a vůbec poprvé také českou para hokejovou reprezentaci.

Číst více »

Slovensko slaví historický postup do elitní para hokejové skupiny

Mistrovství světa v para hokeji v Berlíně světové skupiny B zná postupující mezi para hokejovou špičku! Kromě týmu Ruska, který potvrdil na šampionátu v Německu roli favorita, slaví historický postup mezi elitní světovou špičku vůbec poprvé také tým Slovenska! Tyto dva týmy se tak nově přidají k nejlepším para hokejistům planety.

Číst více »

Berlín hostí MS v para hokeji skupiny B

Celkem šest týmů světové skupiny B bojuje v Berlíně o postup mezi elitní para hokejovou špičku. Mistrovství světa probíhá v Německu od 17. do 22. listopadu. Kromě týmu Slovenska, Polska, Velké Británie a celku domácího Německa, budou na ledě k vidění také ostře sledované reprezentace Ruska, které se vrátilo po dopingové stopce a Číny.

Číst více »
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Podpořte český
para hokej

I malá suma pomůže českým para hokejistům splnit si své sny.