Extraligový Třinec přivítal bouřlivě para hokejisty

Do ohnivé atmosféry třinecké Werk Areny se vrhli při nedělním extraligovém utkání čeští para hokejoví reprezentanti. Brankář Martin Kudela a hráči Zdeněk Hábl s Davidem Palátem předvedli na extraligovém ledě, že para hokej je tvrdý a rychlý sport, který dokáže být divácky hodně atraktivní. Akci s názvem Para hokej zve na mistrovství světa podpořila přímo v aréně také primátorka Třince Věra Palkovská. „My v Třinci máme hokejové srdce a chceme ukázat, že sport nás baví a umíme fandit. Proto bych chtěla pozvat všechny fanoušky i na mistrovství světa, které bude v Ostravě,” řekla primátorka během utkání. „Klub Ocelářů Třinec nám poskytl skvělé zázemí a jsme rádi, že můžeme takto oslovit i místní fanoušky. Hodně lidí para hokej nikdy nevidělo na vlastní oči. Teď se ale přesvědčili, že je to skvělý a atraktivní sport a během mistrovství světa se v Ostravě představí absolutní světová špička. Bude se rozhodně na co dívat a komu fandit,” doplnil Jiří Šindler, předseda organizačního týmu Mistrovství světa v para hokeji Ostrava 2019.

Para hokejoví reprezentanti se z Třince přesunuli na led extraligové Olomouce. Tamní klub připravil hráčům neméně bouřlivou a skvělou atmosféru.

Další zastávkou české para hokejové reprezentace bude Ostravar Aréna. Tam se v rámci akce Para hokej zve na mistrovství světa předvedou hráči už dvaadvacátého února.

Sdílejte