K lepší regeneraci i výkonům parahokejové reprezentace s JJ68

Česká parahokejová reprezentace se už čtyři roky může připravovat v lepších sportovních podmínkách. Hráči jezdí na pravidelné kempy a dávno pryč jsou časy, kdy parahokej byl pro reprezentanty jen doplňkovým sportem po vlastní pracovní době. K profesionalizaci týmu patří nejen sportovní zázemí, kvalitní realizační tým, ale také pořádná regenerace a možnost zvýšit výkony hráčů díky vhodným potravinovým doplňkům. I proto se parahokejový národní tým spojil s novou značkou Jaromíra Jágra JJ68.

Zatížení profesionálních sportovců je enormní. A parahokejisté nejsou výjimkou. U nich navíc dochází k jednostrannému zatížení vrchní části těla. Právě parahokejisté tak potřebují o to více dostatečnou regeneraci a odpočinek. I na ten se zaměřují produkty JJ68„Cílem našich produktů je dodat potřebnou dávku energie a povzbuzení před náročným tréninkem, ulehčit regeneraci namožených svalů, ale i zkvalitnit spánek, který je základem všech sportovních úspěchů,“ řekla ke spolupráci s parahokejisty Dominika Branišová, projektová manažerka JJ68. Novou řadu doplňků pro aktivní i rekreační sportovce, která zahrnuje produkty z konopí setého ve formě regeneračních krémů, olejů nebo nanonáplastí předala parahokejovým reprezentantům osobně. „Spolupráce s Českým para hokejem nám dává smysl, jelikož podpora směřuje do správných rukou. Jsme moc rádi za příležitost získat zpětnou vazbu na naše produkty,“ dodala Branišová. Doplňky stravy JJ68 testuje i útočník parahokejové reprezentace Miroslav Novotný. „Máme k dispozici nakopávače, jak tomu říkáme nebo kapky na spaní. Pro nás je fajn dlouhodobá spolupráce, protože i na tyto produkty si tělo musí určitým způsobem navyknout, co mám tak vyzkoušené, a pak na ně reaguje teprve správně a mají lepší účinek,“ řekl ke spolupráci se značkou JJ68 parahokejista Miroslav Novotný

Projektová manažerka JJ68 Dominika Branišová dodává, že značka časem rozšíří svůj sortiment. V začátcích je ale pro vývoj výrobků důležitá jakákoliv zpětná vazba, nejen od parahokejistů. „Na rozšíření sortimentu neustále pracujeme. Je to ovšem dlouhý proces hledání a zkoušení. Naší prioritou je zákazníkům nabízet produkty nejvyšší kvality, proto si pečlivě vybíráme produkty i dodavatele,“ dodala Dominika Branišová.

Text: Zuzana Glacová
Foto: Radim Horák, Český para hokej

Sdílejte