Předprodej vstupenek spuštěn!

Naplníme halu!

S tímto cílem jsme spustili oficiální předprodej vstupenek na Mistrovství světa v para hokeji Ostrava 2019. Vstupenky jsou k zakoupení na síti https://www.smsticket.cz/vstupenky/16253-mistrovstvi-sveta-para-hokej. Lístky najdete v linku také na hlavní stránce našeho webu.

Základní jednodenní vstupné začíná na 50kč. Můžete si vybrat ale i variantu až do 500kč. Jedná se o dobrovolné vstupné. Z něj pak pořídíme para hokejovým sportovcům potřebné vybavení (saně, hokejky, posilovací stroje), aby mohli rozvíjet sebe i tento atraktivní paralympijský sport. A přispět tak můžete na skvělou věc i Vy! Tihle sportovci si zaslouží!

Věříme, že nejen českou repre, ale i týmy Itálie, Švédska, Norska, Japonska, Korey, Kanady a USA příjdou podpořit fanoušci z celého světa. Buďte u toho i VY!

Mistrovství světa, to je nejen ten nejlepší para hokej – špičkový turnaj, ale také týden skvělé show a zábavy v naší fanzóně. Neváhejte a kupujte lístky na každý den!

Do světa teď pouštíme i spot, který společně s českou para hokejovou reprezentací natočili filmaři z Copterfilm a herec a zpěvák Bořek Slezáček.

Nezapomeňte sledovat naše sociální sítě @paraostrava2019 !!! Věříme, že #naplnimehalu !!!

Foto/text: Zuzana Glacová

Sdílejte