Vedení World Para Ice Hockey na kontrolním dni před MS

V uplynulých dnech přijela do Ostravy delegace World Para Ice Hockey. Hlavní manažerka Barbora Kohoutová (WPIH) byla s průběhem příprav Mistrovství světa v para hokeji Ostrava 2019 velmi spokojená. Kritickým okem mezinárodní federace prošly nejen ubytovací kapacity, ale také hokejové šatny či samotné fungování lokálního organizačního výboru. „Návštěva byla velmi úspěšná a hlavně produktivní. Oficiální hotel nabízí kvalitní zázemí nejen pro všechny hráče, ale i hosty mistrovství. Lokální organizační výbor zatím udělal velký kus skvělé práce. Určitě se během následujících týdnů vše doladí tak, aby to bylo naprosto nezapomenutelné mistrovství,“ řekla manažerka World Para Ice Hockey Barbora Kohoutová. „My, jakožto místní organizační výbor, musíme samozřejmě splnit celou řadu mezinárodních podmínek a kritérii, nejen z hlediska ubytování všech národních týmů, ale důležité je zajistit například i bezproblémovou dopravu do Ostravy i po samotném městě. Máme před sebou také velký cíl. Chceme na para hokej přilákat tisíce diváků. Máme pro to ve městě skvělé zázemí,“ doplnil Jiří Šindler, předseda organizačního týmu Mistrovství světa v para hokeji Ostrava 2019.

Organizační výbor mistrovství světa v současné době připravuje spuštění předprodeje vstupenek. V následujících dnech také odstartuje vzdělávací program na školách s názvem Paralympijské školní dny. Svou pozornost organizační tým věnuje také oficiálnímu maskotovi šampionátu.

Právě tučnák Samosan už zaujal širokou veřejnost a bude tak určitě skvělým průvodcem celého MS v para hokeji Ostrava 2019.

Foto/text: Zuzana Glacová

[vcex_image_grid post_gallery=“true“ posts_per_page=“8″ lightbox_caption=“false“ img_width=“177″ img_height=“118″]

Sdílejte