Mezinárodní rozvojový kemp para hokeje

Development, neboli přípravný kemp, je víkendovou odměnou pro ty, kteří s para hokejem zrovna začínají a chtějí se ve hře zdokonalit. Mírně pokročilí para hokejisté budou mít možnost se zlepšit formou intenzivního soustředění. Tyto rozvojové kempy jsou určeny pro začínající para hokejisty ze čtyř zemí – České republiky, Polska, Slovenska a Maďarska. Pro mnohé to tak bude příležitost k prvnímu mezinárodnímu srovnání a výměně zkušeností s para hokejisty sousedních zemí. 

Přípravný kemp je určen také těm, kteří si budou chtít para hokej vyzkoušet úplně poprvé. Máme připravené saně i veškeré potřebné vybavení pro první sklouznutí na ledě.

První kemp pro nové hráče se už blíží! Přihlásit se můžete už teď! Ještě nikdy to nebylo tak jednoduché!

Mezinárodní rozvojový kemp para hokeje proběhne v Ostravě od 24. do 27. září 2020. Další chystáme od 3. do 6. prosince 2020.

Tento projekt je spolufinancován vládami České republiky, Maďarska, Polska a Slovenska prostřednictvím Visegrádských grantů z Mezinárodního visegrádského fondu. Posláním fondu je rozvíjet myšlenky udržitelné regionální spolupráce ve Střední Evropě.

Hledáme nové talentované hráče!

Více info na talent@parahockey.cz a szturc@parahockey.cz

Partneři projektu

Městský hokejový klub Dolný Kubín

Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start“

Norges Ishockeyforbund

Sdílejte