Nejlepší světový parahokej se vrací do Ostravy!

Paralympijští vítězové a mistři světa z USA, tým Kanady, nejlepší parahokejisté Slovenska, Norska, Německa a domácí Češi. Elitní světový parahokej se opět sjíždí do Ostravy. RT Torax Arena bude od 24. do 30. září hostit nejlepší parahojisty světa v rámci druhého ročníku International Para Hockey Cup 2022. Turnaj, který hned na startu nové sezóny 2022/23 prověří aktuální formu světové parahokejové špičky.

International Para Hockey Cup (IPH Cup) je skvělou příležitostí pro parahokejové týmy srovnat v sezóně, kdy se nekoná mistrovství světa svou formu, předat si vzájemně zkušenosti a posunout rozvoj mladých hráčů. Ostrava opět dokazuje, že se stala srdcem parahokeje a elitní světové týmy se sem opakovaně a rády vracejí. Pět hracích dnů IPH Cupu 2022 nabízí celkem deset utkání, ve kterých si fanoušci budou moci opět vychutnat ostré zákroky a rychlý a dravý parahokej. Zajímavé bude sledovat také zápasy, do kterých nastoupí speciálně složený IPH tým, tedy celek, který spojil parahokejisty Slovenska, Německa a Norska.

Kompletní rozpis utkání už nyní na našich stránkách parahockey.cz. Zajistěte si včas své vstupenky na International Para Hockey Cup 2022 a užijte si více! Parahokej není jen hra, to nejsou jen góly, není to jen adrenalin nebo rychlá jízda. Parahokej je více.

Přijďte fandit české parahokejové reprezentaci a zažijte mnohem víc!

Vstupenky na IPH Cup 2022 již v prodeji!!!

IPH Cup probíhá za finanční podpory Statutárního města Ostravy a Moravskoslezského kraje. Děkujeme společnosti Kaufland, Liberty a dalším partnerům.

Sdílejte