Dominance Zlína i přestřelka v Karlových Varech: Česká para hokejová liga má za sebou další dvě kola

O víkendu pokračovala pěti zápasy domácí para hokejová soutěž a o zajímavé přestřelky nebyla nouze. V dresu karlovarských Žraloků se prosadily stabilní opory i naděje českého para hokeje. 

Para hokejisté Zlína odehráli o víkendu dva zápasy. Na domácím ledě jim přinesly štěstí nové černé dresy. Zlín jasně porazil pardubické Mustangy 5:1. Na další zápas už vyrazili Zlínští do Olomouce. A ani v srdci Hané nezaváhali. Prosadili se hlavně slovenští reprezentanti ve službách Zlína, kteří dotáhli svůj tým na ledě Olomouce k výhře 4:2. 

Přestřelku si pak užili fanoušci SKV Sharks Karlovy Vary. Žraloci na svém ledě přivítali pražskou Spartu, a i když zápas nabídl poměrně vyrovnaný výkon obou týmů, karlovarští para hokejisté brali v KV Areně jasnou výhru díky efektivnější koncovce. Zastřílela si stabilní opora týmu Michal Geier, své první dva ligové góly si připsal i Radek Zelinka. Karlovy Vary si tak do para ligové tabulky za vítězství nad Spartou 8:1 připsaly první tři body. 

Dva zápasy doma pak odehrál Havířov. Nejdříve na svém ledě přivítali Severomoravané olomoucké Kohout. Hanáci tam uloupili tři body do ligové tabulky za výhru 5:0. A ani druhý zápas se Havířovu příliš nepovedl. Napodruhé o víkendu obrali domácí o body Mustangové. I Pardubice nasázely Havířovu pět gólů a zápas shodně skončil 0:5 pro domácí tým para hokejistů.

Para ligovou tabulku zatím jasně vede s náskokem šesti bodů Zlín. Další dvě kola ligy jsou na pořadu 23. – 24. října. 

Text: Zuzana Glacová
Foto: SKV Sharks Karlovy Vary

Sdílejte

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin