Další významné ocenění pro organizátory MS v para hokeji Ostrava 2019! Šampionát se stal akcí roku Moravskoslezského kraje

Jsme nejlepší sportovní akcí Moravskoslezského kraje v roce 2019! Hráči, fanoušci, organizáři, všichni si tuto cenu zaslouží!

Soutěž Sportovec roku Moravskoslezského kraje má upozornit na osobnosti a týmy, které jsou nositeli sportovní tradice a dobrého jména kraje. V letošním ročníku bylo uděleno celkem 23 cen profesionálním i juniorským sportovcům, trenérům, ale také organizátorům Mistrovství světa v para hokeji, a to v rámci kategorie Akce roku. Právě tato událost přilákala v roce 2019 do Ostravar Arény několik desítek tisíc fanoušků a nesmazatelně se zapsala do celosvětové historie parasportů.

„Tohoto ocenění si velice vážíme. Je to hlavně odměna pro všechy z našeho organizačního týmu mistrovství, kteří velmi tvrdě pracovali, aby šampionát pro para hokejisty v Ostravě, Moravskoslezském kraji mohl proběhnout důstojně. Pro celou řadu sportovců, trenérů, ale i fanoušků nejen v České republice, ale i v zahraničí to jsou ještě nyní velmi silné a naprosto nezapomenutelné vzpomínky. Věříme, že na tento šampionát budeme moci stejně kvalitně navázat i v příštím roce. dodal po převzetí ceny vedoucí organizačního týmu MS v para hokeji Ostrava 2019 a manažer Českého para hokeje Jiří Šindler. „Náš region se může pyšnit spoustou jmen, která ve sportovním světě něco znamenají a já pevně věřím, že i když ta doba bude teď trošku horší, tak na sport nezapomeneme,“ řekl hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák. „Akce Sportovec roku je velkým sportovním svátkem v našem kraji. Jejím smyslem není pouze upozornit na výjimečné osobnosti či týmy. Chceme také k aktivnímu pohybu motivovat děti i dospělé,“ řekl náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje pro sport Stanislav Folwarczny.

Slavnostní ceremoniál musel být kvůli letošním mimořádným opatřením zrušen. Ocenění Sportovec roku MS kraje 2019 tak proběhlo komorně v rámci individuálního předání cen na Krajském úřadě Moravskoslezského kraje. Záznam vyhlášení je už nyní v archivu TV Polar.

Všechny oceněné najdete na stránkách akce Sportovec roku MS kraje 2019.

Text: Zuzana Glacová, MSK

Foto: MSK

Sdílejte

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Podpořte český
para hokej

I malá suma pomůže českým para hokejistům splnit si své sny.