Euforie! Nadšení! Skvělá atmosféra první den MS v para hokeji!

7224!!!

Neuvěřitelné číslo. Právě tolik fanoušků přišlo na nejvytíženější zápas prvního dne MS v para hokeji Ostrava 2019. „Přes sedm tisíc lidí hned první den? To byl neuvěřitelný pohled na zaplněné tribuny a věřím, že si všichni – hráči i fanoušci tuto atmosféru užili,“ řekl předseda organizačního výboru MS v para hokeji Ostrava 2019 Jiří Šindler. „Musím ocenit také skvělou práci celého organizačního týmu a doufám, že lidé budou chtít para hokej vidět opakovaně. Protože tihle para hokejisté jsou nejlepší na světě a rozhodně si skvělou diváckou kulisu zaslouží,“ dodal Jiří Šindler.

Kromě čtyř zápasů dnes návštěvníky Ostravar Arény čekala také skvělá fanzóna nebo ceremoniál – oficiální zahájení Mistrovství světa v para hokeji 2019.

Video z prvního hracího dne si už teď můžete prohlédnout na našem webu i YouTube kanálu. A nezapomeňte sdílet své fotografie z MS i na sociálních sítích #paraostrava2019.

Více fotografii najdete také ve fotogalerii. Nedělní hrací den začíná už v 9:30 zápasem Japonsko X Itálie. Česká para hokejová reprezentace se utká od 20:00 s výběrem Švédska.

[vcex_image_grid post_gallery=“true“ posts_per_page=“8″ lightbox_caption=“false“ img_width=“177″ img_height=“118″]

Sdílejte