Fotbalové osobnosti se připravují na hokejový svátek ve Špindlu

MEDIÁLNÍM PARTNEREM AKCE JE PARAHOCKEY.CZ oficiální web českého para hokeje

Už několik měsíců do prosincových D+D REAL Winter Hockey Games se na svůj hokejový vrchol poctivě připravují osobnosti českého fotbalu v čele se svým kapitánem Vladimírem Šmicrem, jenž bude mít na starost konečnou nominaci na akci. S blížícím se koncem září tak ve středu 22. září proběhl v Říčanech otevřený trénink za přítomnosti médií. Fotbaloví internacionálové se v rámci největší hokejové akce roku zúčastní ve Špindlerově Mlýně turnaje partnerů, který proběhne ve středu 8. prosince. A nemohou se dočkat.

Za tým fotbalových legend se v říčanské Merkur Ice Areně pravidelně scházejí ikony české historie. Kromě zmiňovaného Vladimíra Šmicra byli na ledě přítomni i Horst Siegl, Jiří Novotný a Pavel Kuka, jenž si – na rozdíl od své profesionální kariéry v útoku – oblíbil post brankáře. „Všichni se ve středu chtěli ukázat. Myslím, že jsme si to všichni moc užili,“ komentoval setkání Horst Siegl.

Fotbalové osobnosti, uvítaly pomoc ostříleného hokejového kouče Jaroslava Nedvěda, který před startem tréninkového utkání naordinoval svým svěřencům pár cvičení na rozehřátí. Současného trenéra druholigového týmu HC Letci Letňany, jenž ještě poměrně nedávno působil i v extraligové Spartě, pojí s D+D REAL Winter Hockey Games především to, že se sám zúčastní zápasu mezi českými a slovenskými legendami. A to vedle Jaromíra Jágra, který do Říčan také dorazil.

A nezapomněl kapitána fotbalistů pochválit. „Hodně se zlepšil. Není ani znát, že byl fotbalista a ne hokejista. Před třemi roky akorát stál před bránou a dorážel kotouče. Klobouk dolů,“ smál se legendární útočník na adresu Vladimíra Šmicra. Ten prozradil, že se Jágrova osobní pochvala týkala hlavně bruslení. „Beru to jako poklonu. Na střídačce mi Jarda říkal, že jsem se na ledě začal pořádně hýbat,” pochlubil se v uvolněné atmosféře. A samotná prosincová akce? „Všichni se moc těšíme, bereme Winter Hockey Games jako obrovský svátek, nejde jen o náš zápas, ale o celý týden,” prozradil bývalý fotbalista Slavie, Lens či Liverpoolu. „Už máme zamluvené i ubytování. Poctivě trénujeme, nechceme nic podcenit. Rádi bychom se ukázali v dobrém světle.“

„Kluci jsou výborní. Jsem zvědavý, jak se jim bude dařit. Bude to show, ale všichni jsou soutěživí, nedají nikomu nic zadarmo. Má to velkou úroveň,“ uzavřel Jaromír Jágr, jenž se momentálně věnuje především povinnostem v extraligovém Kladně.

Akce se pod sjezdovkou Svatý Petr uskuteční v termínu od 7. do 11. 12. 2021, vstupenky na všechny hrací dny jsou stále v prodeji. Kromě duelu českých fotbalových ikon dojde také na extraligové souboje Kladna s Pardubicemi a Sparty Praha s Hradcem Králové, v prvoligovém utkání se střetnou hokejisté Vsetína a Vrchlabí. Speciální zápasy odehraje reprezentace žen, která se postaví týmu univerzitního hokeje, nebo čeští a slovenští para hokejisté. Bohatý pětidenní program obohatí také bitva českých hokejových legend ze zlaté generace s těmi slovenskými.

Startuje soutěž o hodnotné ceny

V rámci měsíční kampaně D+D REAL Winter Hockey Games startují celostátní soutěž o hodnotné ceny. Mezi ty nejlákavější patří roční permanentka na lyžování ve Špindlerově Mlýně, voucher na ubytování v Krkonoších na 2 noci pro 2 osoby, O2 TV Stříbrný tarif na rok zdarma včetně set top boxu, nebo podepsané dresy Jaromíra Jágra či Lubomíra Višňovského. Možnost registrovat se do soutěže a vyhrát lákavé ceny mají všichni držitelé vstupenek, kteří ji zakoupí/zakoupili do 22. 10. 2021.
Více informací najdete na www.winterhockeygames.com v sekci Soutěž.

Vznikl eshop na oficiální merch

Jednou z dalších novinek, které jsme si připravili ještě během září, je oficiální merchandising projektu D+D REAL Winter Hockey Games. V tomto týdnu dochází ke spuštění e-shopu na stránkách www.winterhockeygames.com, kde si fanoušci mohou vybrat z nabídky stylových zimních čepic, snapback kšiltovek, speciální edice šály nebo dresů s možností vlastní konfigurace, a to všechno s oficiálním logem akce. Ostatně některé kousky byly k vidění už během středečního setkání s fotbalovými osobnostmi. 

Text/Foto: D+D REAL Winter Hockey Games

Sdílejte

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin