Klid před bouří. Ostrava se chystá na další příval para hokejové euforie

Prvních osm utkání má za sebou Mistrovství světa v para hokeji Ostrava 2019

Ostravu zaplavila para hokejová fanouškovská vlna. Návštěvníci šampionátu vytvářejí naprosto neuvěřitelnou atmosféru. Užívají si ji hráči, národní organizační týmy i pořadatelé turnaje. Mistrovství světa v para hokeji Ostrava 2019 přitom není jen elitní světový turnaj, ale také skvělá fanzóna. Tu navštívily už tisíce fanoušků. Okusit skvělou atmosféru můžete díky našemu nového videu, které je právě z mistrovské fanzóny. Živá hudba, soutěže, sport i relax. To vše najdete v bezprostřední blízkosti ledové plochy.

První zápas české para hokejové reprezentace sledovalo přímo v Ostravar Aréně 7224 diváků, což je naprostý rekord. Potvrdili to zástupci mezinárodní organizace IPC. Více diváků – 8317 sledovalo živě para hokejové utkání jen během paralympiády v roce 2002, kdy se hrálo finálové utkání v Salt Lake City mezi týmy Norska a USA.

Všechna česká utkání živě vysílá také Česká televize. Utkání Švédsko – Česko si na kanálu ČT sport pustilo neuvěřitelných 90 tisíc diváků.

Krupicka Zdenek of Czech Republic in action during world para ice hockey championship match between Sweden and Czech in Ostrava, Czech Republic, 28 April 2019.

Dnes Ostravar Aréna odpočívá. Den volna využívají týmy k tréninkům i návštěvě Ostravy. Už zítra ale turnaj pokračuje. A zítřejší utkání bude se skvělými fanoušky sledovat také ambasador mistrovství Dominik Hašek!!! Pokud se chcete s hokejovou brankářskou legendou setkat osobně, neváhejte a kupte si online vstupenky. První utkání začíná v Ostravar Aréně v úterý v 9:30. Na led se proti sobě postaví týmy Švédska a Japonska.

Česká para hokejová reprezentace pak hraje opět večerní zápas. Od 20:00 Itálie X Česko.

Sdílejte