Para hokej má svého zástupce ve vedení Českého hokeje!

Jiří Šindler člen výkonného výboru Českého hokeje

Do výkonného výboru Českého hokeje byl na volební konferenci zvolen šéf rekordního MS v para hokeji Ostrava 2019 Jiří Šindler. Potvrzuje se tak stabilní pozice para hokeje na celostátní úrovni. Prezidentem hokejového svazu zůstává na další čtyři roky Tomáš Král.

Volební konference Českého svazu ledního hokeje se zúčastnilo 58 delegátů. Volil se nejen nový prezident, ale také celé vedení. Zájmy para hokeje bude nově prosazovat Jiří Šindler, který tak navazuje na práci svého předchůdce Karla Jankoviče. Jiří Šindler bude pracovat na dalším rozvoji para hokeje u nás, ale i na mezinárodní úrovni. Ke sportu chce přitáhnout také mladé, nadějné hráče. „Zvolení do výkonného výboru si velmi vážím a věřím, že mé zkušenosti budou přínosem nejen pro para hokej, ale i pro celý český hokej,“ reagoval na zvolení do nejužšího vedení Českého hokeje Jiří Šindler. „Chceme k para hokeji přivést další nové, nadějné hráče, reprezentanty a upevnit tak důstojnou pozici tohoto sportu ve společnosti i sportovním prostředí,“ řekl ke své další práci pro český para hokej.

Po celosvětově úspěšném MS v Ostravě v roce 2019 se díky Českému hokeji podařilo vybudovat stálý reprezentační kemp, který se pravidelně věnuje rozvoji reprezentantů i reprezentačních para hokejových nováčků. „Směrem k mezinárodní úrovni je naším cílem udržet se mezi elitou. Před námi je několik projektů spojených s rozvojem nových talentů, mezinárodní turnaje, soustředění a v neposlední řadě také navazující domácí mistrovství světa, které by se mohlo v příštím roce odehrát opět v Ostravě,“ komentoval další kroky v rozvoji para hokeje Jiří Šindler. Veškerá pozornost se teď upíná k roku 2021. Zda se para hokejové mistrovství světa opět uskuteční v Ostravě, bude známo letos na podzim. Tento šampionát by byl zároveň kvalifikačním turnajem pro Zimní paralympijské hry v Pekingu 2022, kde česká para hokejová reprezentace rozhodně nechce chybět.

Nově zvolení zástupci výkonného výboru Českého hokeje

Prezident: Tomás Král

Členové výkonného výboru:

Petr Bříza, Marek Chmiel, Jaromír Jágr, Aleš Pavlík, Daniel Sadil, Bedřich Ščerban, Jiří Šindler, Jiří Šlégr, Milan Vacke a Libor Zábranský. 

Generální sekretář ČSLH: Martin Urban.

Předseda dozorčí rady ČSLH: Miloslav Šeba

Předsedou arbitrážní komise: Vladimír Balaš.

Sdílejte

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Podpořte český
para hokej

I malá suma pomůže českým para hokejistům splnit si své sny.

PARTNEŘI PROJEKTU