Para hokej pomáhá s Terezou Maxovou opuštěným dětem

Nadace Terezy Maxové dětem podporuje díky skvělé akci Hýbejte se s TERIBEARem aneb Prima pohyb s medvědem powered by Škoda Auto už sedm let opuštěné děti. Letošního zahájení ročníku se zúčastnil za Český para hokej i Zdeněk Krupička. Ten nejenže celý ročník společně s Terezou Maxovou a Radkem Štěpánkem zahájil úvodním kolečkem, ale zároveň propagoval myšlenku pohybu a para hokeje také v rámci stánku CCM partnera celé charitativní akce společnosti STŘÍDA Sport.

Heslem Českého para hokeje je bariéry neexistují, sportovat může každý. A sport může díky akci Hýbejte se s TERIBEARem navíc pomáhat. Pravidla jsou jednoduchá!

Vedle chůze a běhu bude letos možné také jezdit na kole či elektrokole. Rozšiřuje se tak TERIBEAR komunitu o nové Akce úvodním dnem nekončí a pokračuje dále virtuálně. Stačí si stáhnout aplikaci Strava, spárovat ji s Teribear leaderboardem a vyběhnout nebo nově nasednout na kolo a šlápnout do pedálů. 1 uběhnutý km nebo 5 ujetých km na kole se rovná jednomu terimetru. Za každý zdolaný terimetr pak přispějete nadaci 20 Kč. Tuto částku věnují na účet nadace partneři letošního ročníku. Čím více terimetrů dokončíte, tím větší částku každý z partnerů věnuje. Kompletní pravidla naleznete na www.teribear.cz. Akce končí dosažením hranice 10 000 000 Kč. Pomáhejte sportem spolu s námi.

Text: STŘÍDA Sport/ Český para hokej
Foto: www.teribear.cz/ Český para hokej

Sdílejte