Para hokejisté na Colours of Ostrava!!!

Chcete si připomenout úžasnou atmosféru MS v para hokeji Ostrava 2019? Být na nejlepším festivalu Colours of Ostrava a zároveň si vychutnat pravou hokejovou atmosféru, která lámala světové rekordy? Tak to přijďte na Meltingpot na Colours of Ostrava!!!

Pro fanoušky Mistrovství světa v para hokeji 2019, které se konalo na jaře v Ostravě, byli jednoznačnými mistry. Hráči českého para hokejového národního týmu si sice ze šampionátu odvezli nepopulární bramborové umístění, ale pro statisíce Čechů, kteří jim během turnaje fandili, jsou zlatí.

Hráči i realizační tým české reprezentace. Všichni se už vrátili do každodenního života. Jaké jsou jejich příběhy a jak vypadá zákulisí para hokeje?

V diskuzi komentované Robertem Zárubou si budeme povídat s trenérem národního týmu Jiřím Břízou a hráči Michalem Geierem, Michalem Vápenkou, Pavlem Doležalem a Mirkem Novotným. Připomeneme si ty nejlepší momenty mistrovství a chybět nebude ani autogramiáda reprezentace.

Diskuze proběhne v pátek 19. 7. 2019 na Cylinders Gong Stage v rámci Meltingpot na Colours of Ostrava.

Vstup na scény fóra Meltingpot je možný pouze s platnou vstupenkou na Colours of Ostrava. Lístky na Colours of Ostrava koupíte na https://www.colours.cz/prakticke/vstupenky/koupit

Rezervace na program Meltingpot Gala na scéně Cylinders Gong Stage budou spuštěny před festivalem.

Sdílejte