První kemp v tomto roce míří do pražské Sparty

Nový rok, nové výzvy! Co si třeba vyzkoušet parahokej? Rychlý a tvrdý sport, ale také sport, který ti díky parahokejové kabině nabídne nová přátelství, nové zážitky, radost z pohybu, emoce. Stačí se přihlásit na další Rozvojový kemp parahokeje, který tentokrát na extraligové mapě zamíří do pražské Sparty. Čtyři dny plné parahokeje pod dohledem reprezentačních trenérů, kustodů i parahokejových legend přímo na ledě. Pražská Sportovní hala Fortuna hostí Rozvojový kemp parahokeje od 8. do 11. února 2024. Přihlásit se můžeš hned teď na talent@parahockey.cz.

Kde a jak začít?

Během loňského roku parahokejové kempy putovaly od Kladna do Liberce, po Ostravu, Třinec až do Karlových Varů. Tam všude měli nováčci možnost prvního sklouznutí na ledě. Ti pokročilejší pilovali své dovednosti se spoluhráči už přímo ve hře. Zažili ale i atmosféru extraligového hokeje. Sport je totiž pro každého! A parahokej je vhodný pro ženy i muže, pro každého nadšence bez výraznějšího funkčního omezení horní poloviny těla. Stačí chuť a odhodlání zkusit sportovat.

A co získáš?

Lepší kondici, lepší náladu, spousty zážitků a přátel. Parahokejová kabina ti může být druhou rodinou, protože parahokej není jen hra, góly, souboje nebo třetiny! #parahokejjevic !!! Veškeré vybavení, tedy sledge, hokejky, chránič i dres ti zdarma zapůjčíme. Jestli chceš začít sportovat, začni s tím hned a přijď si vyzkoušet parahokej do Prahy! A nemusíš se bát. Tréninky jsou přizpůsobeny nováčkům, kterým se na ledě věnují trenéři Jiří Bříza, Jakub Novotný a Jan Szturc, ale také parahokejová legenda Zdeněk Krupička a také parahokejoví reprezentanti.

Jak na to?

Je to jednoduché! Stačí vyplnit formulář na webu parahockey.cz nebo prostě poslat mejl na talent@parahockey.cz a to ať už jsi zájemce nebo rodič dítěte, které touží po parťácích, kolektivu a sportu! Těšíme se na tebe! Další Rozvojový kemp parahokeje startuje už 8. 2. 2024 ve Sportovní hale Fortuna!

Pojď hrát parahokej!

Sdílejte