PARAmánie pokračuje! Blíží se boje o medaile!

Ostravu čeká drtivý finiš mistrovství světa v para hokeji. Dnes Ostravar Aréna prožívá klid před další vlnou PARAdémie. Národní týmy si užívají volno, věnují se individuálním tréninkům nebo vyrážejí na výlety. Už zítra se ale hala opět zaplní!

„Neskutečný zájem fanoušků asi překvapil celý svět. To, co se v Ostravě děje, se už teď zapisuje bez nadsázky do historie sportu. Chci poděkovat všem, kteří fandí a vytvářejí tak týmům neskutečnou kulisu. Hráčům diváci svou podporou plní celoživotní sen. Tohle ještě nikdo z nich nezažil,“ komentoval nestkutečnou atmosféru během utkání předseda organizačního týmu MS v para hokeji Ostrava 2019 Jiří Šindler.

Děkujeme fanouškům, že koupí vstupenky přispívají na rozvoj para hokeje v Česku. Vstupné zůstává i na elitní zápasy semifinálových a finálových bojů dobrovolné. Začíná na symbolických padesáti korunách.

Důležitá informace!!!

Vzhledem k obrovskému zájmu diváků a riziku přeplnění haly končí zítřejším dnem režim volného vstupného. Na úkor volných vstupenek by totiž hrozilo riziko, že by se do arény nedostali platící fanoušci.

Lístky na všechna utkání závěrečných bojů MS v para hokeji Ostrava 2019 jsou stále v prodeji na webových stránkách paraostrava2019. Skvělé publikum opět požene český tým k historickému úspěchu. Fanoušci se budou podílet na neuvěřitelné amtosféře, která zaplavila Ostravu a celý sportovní svět.

Děkujeme!!!

 

 

Sdílejte