Vyzkoušet si para hokej nebylo nikdy jednodušší!

Odhodlání, nadšení, chuť změnit svůj život. Stačí si přijít vyzkoušet para hokej. A už za pár měsíců můžeš i TY hrát za českou para hokejovou reprezentaci!!! Nepotřebuješ saně, hokejky, vše ti půjčíme. Stačí se přihlásit na Mezinárodní rozvojový kemp pro začínající para hokejisty, ale i para hokejistky!

Na kempy láká nový spot Českého para hokeje! „Odmalička jsem chtěl hrát hokej, ale nemohl jsem. Takže hraju para hokej. Baví mě, je to rychlý, dravý sport,“ láká k vyzkoušení para hokeje benjamínek v národním dresu Filip Veselý. Úsměv na tváří neztrácí ani přes těžké životní zkoušky další nový hráč, který trénuje s českou para hokejovou reprezentací Lukáš Michalčín„Máme skvělé podmínky, jsme super kolektiv a dá se tady vyblbnout,“ komentuje své současné tréninky hráč, který už má sice ligové zkušenosti, ale v současné době se připravuje také v úzkém týmu reprezentace. Oba hráčí patří k velkým nadějím českého para hokeje a objevují se proto i v novém spotu, který láká k vyzkoušení tohoto náročného, ale atraktivního sportu. 

Mezinárodní rozvojové kempy jsou určeny nejen absolutním nováčkům, ale i para hokejistům, kteří si chtějí zatrénovat se zahraničními hráči. „Chceme, ať si nováčci takzvaně osahají led, zkusí jízdu na saních. Pro ty zkušenější zapojíme do tréninku ale také reprezentační hráče, kteří předají začínajícím hráčům cenné informace a zkušenosti, dodává koordinátor kempů a asistent trenéra české para hokejové reprezentace Jan Szturc. Kromě tréninku na ledě na zájemce čeká i takzvaná suchá příprava v posilovně, ukázka správného strečinku nebo besedy s hráči české para hokejové reprezentace.  

Chceš vědět více? Sleduj Youtube kanál Českého para hokeje, IG, Twitter i FB a nenech si uniknout žádnou chystanou para akci!

Sdílejte

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Podpořte český
para hokej

I malá suma pomůže českým para hokejistům splnit si své sny.

PARTNEŘI PROJEKTU