Z mistrovství Toyotou s plnou nádrží nebo rovnou na exotickou dovolenou

Fanděte světovému para hokeji a získejte hodnotné ceny! Tím, že si zakoupíte vstupenku na Místrovství světa v para hokeji Ostrava 2019 přispějete na výbavu vybranému handicapovanému sportovci. Vstupné je totiž „dobrovolné“. Sami se můžete rozhodnout, zda za celodenní vstupenku zaplatíte minimální částku – 50 korun nebo 500 korun. Výtěžek putuje právě na podporu para hokejistů a handicapovaných aktivních sportovců.

Každá vstupenka ale putuje do slosování o hodnotné ceny!!! Na konci každého hracího dne vybereme výherce právě na základě slosování vstupenek. Domů si tak můžete odnést například lupeny na ostravský Majáles, Beats for love, Colours of Ostrava, ale i zájezd v hodnotě 30 000 kč. Oficiální partner MS Toyota poskytl do soutěží hned dva exkluzivní vozy. S plnou nádrží tak můžete jezdit s novou Toyotou i celý týden.

V rámci každého zápasu pak budou probíhat i menší soutěže. Výherci se tak můžou těšit nejen na skvělý zážitek z para hokeje, ale třeba i oficiální merch turnaje, trička Českého hokeje, CCM nebo HC Vítkovice Ridera. Máme pro Vás ale i puky, obaly na mobily nebo stylové zmijovky od TONAKu! Máte se na co těšit!

Přijďte fandit a získejte skvělé ceny!!! #naplnmehalu 

Sdílejte