Skvělá FANZÓNA na turnaji IPH CUP 2023

Nejen elitní světový parahokej baví fanoušky International Para Hockey Cupu 2023. Jelikož jsou vstupenky do Ostravar Arény celodenní, tedy na oba zápasy, mají fanoušci možnost se zabavit o přestávkách ve skvělé fanzóně. Ta láká nejen na nejrůznější sporty, ale také hudbu, soutěže a talkshow známých sportovních osobností.

Už zítra si na pódiu fanzóny turnaje IPH CUP 2023 mezi zápasy Kanada vs. IPH tým a USA vs. Česko představí neslavnější tuzemský komentátor Robert Záruba. Jeho podcast Hokej bez červené baví příznivce ledního hokeje už tři roky. Tentokrát si ho ale fanoušci budou moci užít v trochu jiné podobně. A to na život jako talkshow. Robert Záruba stojí významnou měrou za popularizací parahokeje u nás, a tak nebude o zábavné a zajímavé informace z parahokejových šaten i komentátorského stanoviště rozhodně nouze!

Commentators Miroslav Hrbek (L) and Robert Zhruba (R) during world para ice hockey championship game between Canada and Czech Republic in Ostrava, Czech Republic, 22 June 2021. Photo: Lukas Kabon

Další talkshow Bez frází Karla Nocara pak přijde na řadu mezi zápasy v sobotu. Legendární házenkář a úžasný moderátor Karel Nocar si pozve přímo u ledu Ostravar Arény na pódium ty nejmladší parahokejisty Česka. Talkshow Bez frází startuje ihned po prvním semifinálovém duelu IPH CUP 2023.

Sporty, kreativní dílna, hudba i skvělý DJ

Zajímá vás hudba? I tito fajnšmekři si přijdou na své. Ve fanzóně turnaje IPH CUP 2023 , která je hned u ledové plochy, můžete kouknout pod ruce DJ Saurusovi i moderátorovi Jirkovi Krupicovi. Celou fanzónou vás provede úžasný maskot tučňák Samson a vyzkoušet si můžete třeba parahokej, laserovou střelbu, skiergy, zahrajte si parabocciu, parabasket nebo parastolní tenis. A ten pravý fanoušek se může vybavit na další zápas také v Ikea kreativní dílně! A stolní hry a zajímavé soutěže chystá také stánek Moravskoslezského kraje a Ostravy!

Vstup do fanzóny je zcela zdarma a zabaví velké i malé parahokejové fanoušky!

Sdílejte