Předprodej vstupenek na IPH CUP spuštěn!

Nadělte si před Vánoci extrémní porci toho nejlepšího světového para hokeje. Právě jsme spustili prodej vstupenek na International Para Hockey Cup, který se uskuteční v RT Torax Aréně už za necelý měsíc! Počet míst je omezen. Neváhejte a zajistěte si svou vstupenku včas!

Ostrava #srdcemparahokeje

Turnaj zahájí 12. prosince 2021 repríza finále MS v para hokeji Ostrava 2021. Na ledě RT Torax Arény se od 14.30 utkají týmy Kanady a USA. Večerní zápas od 18:00 už bude patřit souboji Česka s ruskou para hokejovou reprezentací. „Kdo chce vidět para hokejovou NHL, tak má v Ostravě možnost. Nám to hodně napoví z hlediska mezinárodní výkonnosti, zda se nůžky mezi elitou a námi přivřou či nikoliv. Budeme rádi za každého fanouška, který nás přijde podpořit,“ řekl trenér české para hokejové reprezentace Jiří Bříza.Jsme přesvědčeni, že tento turnaj s těmi nejsilnějšími týmy bude plný skvělého para hokeje a nabídne úžasnou show, jak už je v Česku zvykem,“ dodal za ruský tým manažér Mikhail Simakin.

Předprodej vstupenek probíhá pouze online na stránkách smsticket.cz. V zápasových dnech bude probíhat prodej také přímo na pokladnách RT Torax Arény.

International Para Hockey Cup nabídne během šesti hracích dnů dvanáct zápasů světové elity. Přijďte podpořit i Vy český para hokejový národní tým v přípravě před odletem na Zimní paralympijské hry Peking 2022!

Sdílejte

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin