Nájezd na Olomouc a přestřelka ve Zlíně

Čeká para hokejová liga má za sebou další dvě kola, která přinesla vůbec první porážku Zlína v této sezóně. Zaváhání lídra soutěže využili Mustangové z Pardubic, kteří dorážejí na vedoucí tým díky výhře 5:0 nad Spartou.

Celkem pět utkání ve dvou kolech. Domácí para hokejová liga přinesla další dramatické okamžiky. Hned dvakrát slavili para hokejisté Karlových Varů. Žraloci brali body v sobotu v Olomouci za výhru 3:1 a den na to si v dramatické koncovce odvezli body i Pardubic, které porazily Vary po nájezdech 3:2.

Nájezd Prahy na Olomouc

K nedělnímu zápasu si musely přivstát celky para hokejistů pražské Sparty, kterým kokrhali Kohouti z Olomouce ke startu utkání šestého kola už v sedm třicet ráno. A tento zápas pak předznamenal i vývoj večerního utkání hokejové Tipsport extraligy. Jak v para lize, tak v extralize totiž do Olomouce přijel tým Sparty a oba zápasy vyvrcholily až v nájezdové rozuzlení. Zatímco v para lize se ale na ledě Kohoutů radoval hostující tým Sparty, který bral vítězství 2:1, extraligový hokej uspokojil nakonec domácí celek Olomouce, který byl v nájezdech na pražskou bránu úspěšnější. 

Českou para hokejovou ligu vede stále o dva body tým SHK LAPP Zlín, který už pronásledují Pardubice. Třetí příčka patří týmu ze severu Moravy, právě Havířov totiž získal body na domácí půdě Zlína.

Kompletní tabulka České para hokejové ligy.

Text: Zuzana Glacová
Foto: SHK LAPP ZLÍN

Sdílejte

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin