Pocta českému para hokeji na Meltingpotu Colours of Ostrava

Pamatujete si dramatický okamžik zranění Tomáše Kvocha na ledě během MS v para hokeji a jeho úžasný návrat do hry? Neuvěřitelný gól kapitána české para hokejové reprezentace Michala Geiera v zápase proti USA? Nebo jste měli husí kůži při sledování para hokejového mistrovství světa v Ostravě u televizních přenosů? O para hokeji a silných příbězích českých hráčů jste jen slyšeli? Ať už odpovídáte jakkoliv, díky festivalu Colours of Ostrava na Vás opět dýchne neuvěřitelná síla příběhů para hokeje, který v Ostravě letos lámal veškeré světové rekordy!

Beseda plná silných příběhů

Festival Colours of Ostrava startuje už zítra! A jedním z lákadel je také beseda na Meltingpotu s názvem Pocta českému para hokeji.

Besedu, která se uskuteční v pátek 19. 7. 2019 od 12:00 povede na Cylinders Gong stage skvělý komentátor České televize Robert Záruba. Mezi jeho hosty pak budou trenér české para hokejové reprezentace Jiří Bříza, para hokejový brankář Michal Vápenka a hráči Miroslav Novotný a Michal Geier – kapitán českého para hokejového týmu. Společně s nimi tam bude téměř celá česká para hokejová reprezentace, a to včetně realizačního týmu.

Myšlenka pozvat para hokejisty na Colours přitom vznikla už na úspěšném MS v para hokeji, které se na jaře uskutečnilo v Ostravě. „Při setkání s primátorem Ostravy během mistrovství světa členové reprezentace projevili přání zazpívat si svoji hymnu na Colours of Ostrava. A my jim to přání rádi plníme a přidáváme něco navíc,“ líčí ředitelka festivalu Zlata Holušová. „Na Coloursech budu vůbec poprvé a moc se na to těším. Vítkovický areál na mě působí osobitou atmosférou a proto jsem zvědavý, jaká bude při celém festivalu. Počítám s tou nejlepší, i na naší besedě,“ dodal kapitán české para hokejové reprezentace Michal Geier.

Program plný překvapení

Aby si fanoušci hokeje, ale i návštěvníci Colours of Ostrava připomněli skvělé okamžiky z mistrovství, vznikl speciální sestřih TOP 10 para hokejového mistrovství. Ty nejlepší vybírají sami fanoušci na sociálních sítích @paraostrava2019 a budou si je moci připomenout i během besedy na Meltingpotu. Kromě toho čeká na para hokejisty také jedno VELKÉ překvapení… A znovu se setkají také s autorem návykové para hokejové hymny Jiřím Krhutem. Besedu pak zakončí autogramiáda para hokejistů. „Mistrovství světa v para hokeji v Ostravě spojovalo lidi, stejně tak, jako je tomu na festivalu Colours of Ostrava. Jsme rádi, že jsme se mohli propojit s tímto ostravským fenoménem,“ dodal šéf MS v para hokeji Ostrava 2019 Jiří Šindler.

Jak na besedu Pocta českému para hokeji?

Diskuze proběhne v pátek 19. 7. 2019 na Cylinders Gong stage v rámci Meltingpot na Colours of Ostrava.

Vstup na scény fóra Meltingpot je možný pouze s platnou vstupenkou na Colours of Ostrava. Lístky na Colours of Ostrava koupíte na https://www.colours.cz/prakticke/vstupenky/koupit

Rezervace na program Meltingpot Gala na scéně Cylinders Gong stage budou spuštěny před festivalem.

Pro ty, kteří Colours of Ostrava nestihnou a o besedu nechtějí přijít

Kdo se na letošní nabitý festival Colours of Ostrava nedostane, přesto by chtěl být součástí besedy s para hokejisty a Robertem Zárubou, nemusí zoufat. Máme pro Vás online přenos celé besedy. Jednoduše si můžete pustit přímý přenos z Cylinders Gong stage na tomto odkazu:

Sdílejte

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin