Pocta českému para hokeji na Meltingpotu Colours of Ostrava

Pamatujete si dramatický okamžik zranění Tomáše Kvocha na ledě během MS v para hokeji a jeho úžasný návrat do hry? Neuvěřitelný gól kapitána české para hokejové reprezentace Michala Geiera v zápase proti USA? Nebo jste měli husí kůži při sledování para hokejového mistrovství světa v Ostravě u televizních přenosů? O para hokeji a silných příbězích českých hráčů jste jen slyšeli? Ať už odpovídáte jakkoliv, díky festivalu Colours of Ostrava na Vás opět dýchne neuvěřitelná síla příběhů para hokeje, který v Ostravě letos lámal veškeré světové rekordy!

Beseda plná silných příběhů

Festival Colours of Ostrava startuje už zítra! A jedním z lákadel je také beseda na Meltingpotu s názvem Pocta českému para hokeji.

Besedu, která se uskuteční v pátek 19. 7. 2019 od 12:00 povede na Cylinders Gong stage skvělý komentátor České televize Robert Záruba. Mezi jeho hosty pak budou trenér české para hokejové reprezentace Jiří Bříza, para hokejový brankář Michal Vápenka a hráči Miroslav Novotný a Michal Geier – kapitán českého para hokejového týmu. Společně s nimi tam bude téměř celá česká para hokejová reprezentace, a to včetně realizačního týmu.

Myšlenka pozvat para hokejisty na Colours přitom vznikla už na úspěšném MS v para hokeji, které se na jaře uskutečnilo v Ostravě. „Při setkání s primátorem Ostravy během mistrovství světa členové reprezentace projevili přání zazpívat si svoji hymnu na Colours of Ostrava. A my jim to přání rádi plníme a přidáváme něco navíc,“ líčí ředitelka festivalu Zlata Holušová. „Na Coloursech budu vůbec poprvé a moc se na to těším. Vítkovický areál na mě působí osobitou atmosférou a proto jsem zvědavý, jaká bude při celém festivalu. Počítám s tou nejlepší, i na naší besedě,“ dodal kapitán české para hokejové reprezentace Michal Geier.

Program plný překvapení

Aby si fanoušci hokeje, ale i návštěvníci Colours of Ostrava připomněli skvělé okamžiky z mistrovství, vznikl speciální sestřih TOP 10 para hokejového mistrovství. Ty nejlepší vybírají sami fanoušci na sociálních sítích @paraostrava2019 a budou si je moci připomenout i během besedy na Meltingpotu. Kromě toho čeká na para hokejisty také jedno VELKÉ překvapení… A znovu se setkají také s autorem návykové para hokejové hymny Jiřím Krhutem. Besedu pak zakončí autogramiáda para hokejistů. „Mistrovství světa v para hokeji v Ostravě spojovalo lidi, stejně tak, jako je tomu na festivalu Colours of Ostrava. Jsme rádi, že jsme se mohli propojit s tímto ostravským fenoménem,“ dodal šéf MS v para hokeji Ostrava 2019 Jiří Šindler.

Jak na besedu Pocta českému para hokeji?

Diskuze proběhne v pátek 19. 7. 2019 na Cylinders Gong stage v rámci Meltingpot na Colours of Ostrava.

Vstup na scény fóra Meltingpot je možný pouze s platnou vstupenkou na Colours of Ostrava. Lístky na Colours of Ostrava koupíte na https://www.colours.cz/prakticke/vstupenky/koupit

Rezervace na program Meltingpot Gala na scéně Cylinders Gong stage budou spuštěny před festivalem.

Pro ty, kteří Colours of Ostrava nestihnou a o besedu nechtějí přijít

Kdo se na letošní nabitý festival Colours of Ostrava nedostane, přesto by chtěl být součástí besedy s para hokejisty a Robertem Zárubou, nemusí zoufat. Máme pro Vás online přenos celé besedy. Jednoduše si můžete pustit přímý přenos z Cylinders Gong stage na tomto odkazu:

Sdílejte

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Podpořte český
para hokej

I malá suma pomůže českým para hokejistům splnit si své sny.