Život bez bariér s para hokejem!

Festival nejen pro všechny s handicapem. Tak zní podtitul festivalu na Černé louce v Ostravě – Život bez bariér. Ten začal dnes a bude na výstavišti pokračovat až do neděle 6. 10. 2019. A u toho nemůže přeci PARA HOKEJ chybět!

Ve kterém jiném sportu najdete tolik inspirujících příběhů? Tolik emocí a euforie? Tolik životního naplnění? Para hokej je sport silných příběhů a pro silné muže, ale i ženy!!! Proto v rámci festivalu Život bez bariér najdete v pavilonu A také para hokejový stánek. Máte handicapovaného kamaráda, kamarádku nebo někoho v rodině? Má chuť bojovat, začít znovu? A třeba i zažít chuť vítězství, uznání, zažít světové turnaje a vyprodanou halu? Stačí přijít na stánek Para hokeje. Tam si po tři festivalové dny můžete vyzkoušet třeba střelbu na branku ze speciálně upravených indoor para hokejových saní, ale i slalom na těchto sledgích a popovídat si můžete i s trenérem české para hokejové reprezentace Jiřím Břizou. O své příběhy o cestě k para hokejové reprezentaci se pak podělí i brankář Martin Kudela a útočník David Palát.

Beseda s para hokejisty proběhne v sobotu 5.10. 2019 od 14:00 a následovat pak bude i autogramiáda. 

A pořád máme i pár kousků, které žádnému fanouškovi para hokeje nemůžou chybět! Skvělá para hokejová trika, šály nebo kelímky koupíte na našem stánku! I jejich nákupem podpoříte rozvoj para hokeje u nás!

Více info hledejte na stránkách festivalu Život bez bariér, ale hlavně osobně, přímo na ostravském výstavišti na Černé louce. Od 4. do 6. 10. 2019!!!

Sdílejte

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Podpořte český
para hokej

I malá suma pomůže českým para hokejistům splnit si své sny.

PARTNEŘI PROJEKTU