Přepsali jsme dějiny! Buďte u toho po roce opět s námi!

Do Ostravy se sjíždí nejlepší světové para hokejové týmy. Organizátoři očekávají tento turnaj se zatajeným dechem. Brány Ostrava Arény se otevírají… chvíle napětí. Pláč dojetí, emoce, nadšení. Neskutečné sportovní i lidské příběhy. Skvělé para hokejové okamžiky! 45 tisíc skandujících fanoušků. Ještě nikdy ve sportovní historii neměla para hokejová utkání takové kulisy. V Ostravě ano!

Vzpomínáte?

World para ice hockey championship semifinal game between USA and Czech in Ostrava, Czech Republic, 3 May 2019.

Je to přesně rok, co se v srdci Moravskoslezského kraje uskutečnilo dosud nejúspěšnější para hokejové MS. Pojďme si tyto nezapomenutelné okamžiky připomenout! Pojďte s námi sdílet jeden neuvěřitelný příběh, který napsali světoví para hokejisté a čeští fanoušci.

Od této neděle 26. dubna Vám po celý týden budeme připomínat MS v para hokeji Ostrava 2019. Každý den na Vás čekají speciální sestřihy, dosud nezveřejněné záběry. Příběhy ze zákulisí i dojemné výpovědi samotných para hokejistů. K tomu si můžete užít soutěže a kvízy na našich sociálních sítích @parahockeycz.

Sledujte nás na Instagramu, FB, Twitteru a webových stránkách.

World para ice hockey championship match between Italy and Czech Republic in Ostrava, Czech Republic, 30 April 2019.

A jako bonus 16. května od 14.30 můžete tohle parádní MS sledovat i v dokumentu „Přepište dějiny – Para Ostrava 2019“ na České televizi. Příběh o tom, že sport může bořit bariéry, předsudky a může měnit lidské osudy. Buďte u toho zase s námi!

V sobotu 16. 5. od 14:30 na ČT sport

Sdílejte

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Podpořte český
para hokej

I malá suma pomůže českým para hokejistům splnit si své sny.

PARTNEŘI PROJEKTU