Para repre trénuje online

Puk nahradil míček, led koberec. Na zimní stadion sice pořád česká para hokejová reprezentace nemůže. Díky novému vybavení, které dostal každý hráč reprezentace, probíhají alespoň pravidelné online tréninky. Ty vede šéftrenér para hokejové reprezentace Jiří Bříza s asistentem Janem Szturcem.

Dnešní online trénink české para hokejové reprezentace vedl trenér Jiří Bříza.

Para hokejisté se online propojují čtyřikrát týdně. V domácí přípravě probíhají dvoufázové tréninky. „Dopolední část je skupinová a pracujeme společně online, hlavně na zlepšení práce s holí. Odpoledne pak už každý hráč pracuje díky novému vybavení samostnantě. Tento trénink na takzvaném běžkařském trenažéru nejvěrněji kopíruje zápasové zatížení hráčů,“ komentoval současnou přípravu trenér Jiří Bříza. „My jsme reprezentaci nabídli potřebné vybavení, které jsme pak co nejdříve hráčům rozvezli po celé republice až do jejich domovů. Jsme rádi, že jsme takto mohli para hokejisty v této těžké době podpořit,“ řekl manažér velkoobchodu inSPORTline Vít Ratajský. A nové vybavení si chválí i samotní hráči. Pořádně do těla si dal během dnešního ranního tréninku třeba i útočník Zdeněk Krupička. „Fakt mě to s tím strojem baví. Můžeme tak trénovat přesně to, co potřebujeme. Led to samozřejmě nenahradí, ale posilujeme, zlepšujeme koordinaci svých pohybů, makáme na sobě,“ reagoval na současnou situaci Zdeněk Krupička.

Běžkařský trenažér od firmy inSPORTline nejvěrněji napodobuje pohyb hráčů na ledě.

„Zařídit všem hráčům potřebné vybavení bylo sice náročné, ale jsme rádi, že se to díky našim partnerům podařilo tak rychle a para hokejová reprezentace může téměř plnohodnotně i nadále trénovat,“ doplnil manažér Českého para hokeje Jiří Šindler.

Online tréninku se věnuje také reportáž BBV na ČT.

Sdílejte

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Podpořte český
para hokej

I malá suma pomůže českým para hokejistům splnit si své sny.

PARTNEŘI PROJEKTU