Najdi novou para hokejovou hvězdu!

Para hokej je jeden z nejvíce progresivních sportů. Stejně rychle se rozvíjí i česká para hokejová reprezentace. I ve vašem okolí přitom může být nová para hokejová hvězda. A třeba o tom ani neví!

I díky poslednímu mistrovství světa v para hokeji, které se konalo v Ostravě, má tuzemský para hokej několik nových posil, které se staly pevnou součástí české reprezentace a už nyní se chystají na budoucí mezinárodní turnaje. 

Stále ale hledáme nové, nadějné hráče. „Para hokej přitom můžete začít hrát v jakémkoliv věku. Pro start potřebujete jen nadšení, odvahu a dát nám o sobě vědět. O vše ostatní se postaráme,“ řekl Jan Szturc, asistent trenéra české para hokejové reprezentace. Už nyní se chystají u nás rozvojové kempy pro začínající hráče. A vyzkoušet para hokej bude velmi jednoduché. „Poskytneme vám para hokejové know-how, ale i veškeré potřebné vybavení,“ pokračuje v popisu připravovaných rozvojových kempů Jan Szturc.

Zapojit se můžou lékaři i protetici. Para hokejová hvězda může být kdekoliv!

Každý z vás můžete být našim největším spojencem v hledání nových para hokejových talentů. Ať už jste lékař nebo protetik. Pokud máte se svém okolí někoho, kdo by mohl vyzkoušet nový start s para hokejem, dejte nám vědět! Díky para hokeji překonáte bariéry a více se zapojite do aktivního života. V týmu najdete nové kamarády, získáte znovu sebevědomí, ale třeba si můžete splnit i zatím netušené životní sny. Cestovat po světě a být výjimečný!

Pokud víte, o někom, kdo by se mohl stát novou para hokejovou hvězdou, ozvěte se nám. Para hokejové rozvojové kempy se blíží! Přihlásit se můžete prostřednictvím Českého para hokeje.

Mezinárodní rozvojový kemp para hokeje proběhne v Ostravě od 24. do 27. září 2020. Další chystáme od 3. do 6. prosince 2020.

Více informací Vám poskytne Jan Szturc szturc@parahockey.cz nebo pište na talent@parahockey.cz

Sdílejte

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Podpořte český
para hokej

I malá suma pomůže českým para hokejistům splnit si své sny.

PARTNEŘI PROJEKTU