STŘÍDA SPORT podpořil legendu českého para hokeje

Reklamní sdělení našeho partnera. Děkujeme za podporu para hokeje!

Para hokej se stal nedílnou součástí všeobecně vnímaného sportovního dění a my jsme rádi, že jsme mohli malým dílem přispět ke zkvalitnění sportovní přípravy základního kamene české para hokejové reprezentace a dlouholetého hráče pražské Sparty Zdeňka Krupičky.Jako každý vrcholový sportovec potřebuje i para hokejista regenerovat a nechat odpočinout namáhané části těla. V případě paraplegiků jako je Zdeněk Krupička jsou pro sportovní výkon i běžné činnosti v každodenním životě důležité zdravé a silné ruce. Zdeňkovi jsme přispěli částkou 40 tisíc korun na vylepšený vozík, na kterém nemusí zatěžovat horní končetiny, a ovládá ho pomocí řídítek. Tím výrazně ulevuje přetíženým partiím v horní části těla, které tak může lépe pošetřit na tvrdé parahokejové tréninky a důležité zápasy.

Šek převzal z rukou jednatele společnosti STŘÍDA SPORT Jiřího Bessera„Velice si vážím poskytnuté podpory na přebudování mého vozíku, který je pro mě důležitým parťákem ve sportovní přípravě a výrazně mi pomáhá i při obyčejné dopravě po městě,“ řekl při předání Zdeněk Krupička.

Věříme, že si novým vozíkem Zdeněk prodlouží svoji dlouhou a úspěšnou para hokejovou kariéru a držíme jemu i celé české reprezentaci palce na nadcházejících paralympijských hrách v čínském Pekingu.

Zdroj: www.stridasport.cz


Sdílejte